Геологічна будова та аутигенні мінерали донних відкладів північно-західного шельфу Чорного моря

Ескіз недоступний
Дата
2020
Науковий керівник
Укладач
Редактор
Назва журналу
ISSN
E-ISSN
Назва тому
Видавець
Одеський національний університет імені І. І. Мечникова
Анотація
Морська геологія - це один із напрямів геології, який активно розвивається останні десятиліття, оскільки фонд наземних родовищ значною мірою вже використаний. Крім того, все частіше розробка родовищ на континентах несе в собі екологічні проблеми. Актуальність теми полягає в тому, що морські родовища і їх відпрацювання не виключають порушення екосистем, але морські екосистеми значно стійкіші, а акваторії морів і океанів набагато більше, ніж суша континентів. Тому в останні роки інтерес до пошуку родовищ корисних копалин на дні океанів і морів багаторазово зріс. Як наслідок, з'являються геологічні методики, що дозволяють всебічно вивчати геологію дна, спеціалізовані судна, здатні проводити геологічні та геофізичні дослідження.
Опис
Ключові слова
103 науки про Землю, морська геологія, геологія, геологічна будова, морські родовища, геологічні методики, Чорне море, мінералогія донних відкладів, аутигенні мінерали, геофізичні дослідження
Бібліографічний опис
Єгорова, І. Є. Геологічна будова та аутигенні мінерали донних відкладів північно-західного шельфу Чорного моря = Geological structure and autochthonous minerals of the Black Sea northwestern shelf : дипломна робота бакалавра / І. Є. Єгорова; наук. кер. В. М. Кадурін; ОНУ ім. І. І. Мечникова, Геолого-геогр. ф-т, Каф. загальної і морської геології. – Одеса, 2020. – 63 с.
DOI
ORCID:
УДК