Психологічний вплив фотографії на самоусвідомлення та самосприйняття дорослого
Альтернативна назва
The psychological impact of photography on an adult's self-awareness and selfperception
Вантажиться...
Дата
2025
Автори
Науковий керівник
Укладач
Редактор
Назва журналу
ISSN
E-ISSN
Назва тому
Видавець
Одеський національний університет імені І. І. Мечникова
Анотація
У сучасному суспільстві візуальне самовираження, зокрема фотографія, набуває дедалі більшого значення як засіб пізнання себе, формування ідентичності та емоційної регуляції. У часи інформаційного перенасичення, цифрової втоми та зростаючих психологічних викликів фотографія стає не просто інструментом комунікації, а важливим ресурсом рефлексії, фіксації внутрішніх станів і створення наративу власного досвіду. Саме через фотографічне самовираження
особистість має змогу осмислити свої емоції, цінності, взаємини та внутрішній світ. Фотографія дедалі частіше використовується не лише у творчих практиках, а й у психологічній підтримці, арт-терапії, консультуванні та освітньому середовищі як засіб, що стимулює саморефлексію, розвиток самоусвідомлення та самоприйняття.
Опис
Ключові слова
053 психологія, бакалавр, самоусвідомлення, самосприйняття, фотографія, вплив, фототерапія
Бібліографічний опис
Василега, О. А. Психологічний вплив фотографії на самоусвідомлення та самосприйняття дорослого = The psychological impact of photography on an adult's self-awareness and selfperception : кваліфікаційна робота бакалавра / О. А. Василега. – Одеса, 2025. – 59 с.