Європейський культ вина та його відображення в класичній літературі
Ескіз недоступний
Дата
2022
Автори
Науковий керівник
Укладач
Редактор
Назва журналу
ISSN
E-ISSN
Назва тому
Видавець
Одеський національний університет імені І. І. Мечникова
Анотація
Культура, яка зародилася у Стародавній Греції і Римі стала основою для розвитку всього європейського мистецтва. Видатні культурологи називають античність колискою духовного світу всього людства і зразком для багатьох країн. Особливої уваги заслуговує література, яка впливала на учених, митців, філософів наступних століть і дала нам той світ, який ми знаємо сьогодні. Можна буду впевненим, що без античної культури наш світ ніколи не досяг би так швидко того рівня культури і науки, який ми маємо, а може і зовсім не вийшов би на подібний рівень.
Опис
Ключові слова
034 культурологія, антична культура, грецька міфологія, культ вина, Діоніс, література античності, література середньовіччя, класична література
Бібліографічний опис
Боярина, К. В. Європейський культ вина та його відображення в класичній літературі : дипломна робота бакалавра / К. В. Боярина. – Одеса, 2022. – 17 с.