Особливості визначення протиправної бездіяльності в адміністративних правопорушеннях, які пов’язані з корупцією

Альтернативна назва
Вантажиться...
Ескіз
Дата
2025
Укладач
Редактор
Назва журналу
ISSN
E-ISSN
Назва тому
Видавець
Олді-Плюс
Анотація
Загальні питання розвитку антикорупційного, а разом з цим і адміністративно-деліктного законодавства, досліджувалися в працях таких вчених як О. М. Бандурка, А. В. Гайдук, А. П. Закалюка, В. Т. Зеленецький, В. К. Колпаков, С. Ф. Константінов, О. В. Кузьменко, О. І. Миколенко, В. І. Олефір, Ю. С. Шемшученко та багато інших. Втім, наука адміністративно-деліктного права більше зосереджена на обґрунтуванні необхідності чи недоречності впровадження адміністративної відповідальності за конкретні антисоціальні вчинки і менше концентрується на характеристиці ознак конкретних складів адміністративних правопорушень та на правовому їх закріпленні в статтях Особливої частини Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП). Часто, коли суспільством визнається факт необхідності закріплення адміністративної відповідальності за конкретне протиправне діяння, на рівні правотворчої і правозастосовної діяльності все це реалізується абияк. Звідси і проблеми у правозастосовній сфері.
Опис
Ключові слова
антикорупційне законодавство, адміністративно-деліктне право, адміністративне правопорушення, корупція, протиправне діяння, протиправна бездіяльність, 081 Право
Бібліографічний опис
Потанін І. Ю. Особливості визначення протиправної бездіяльності в адміністративних правопорушеннях, які пов’язані з корупцією / І. Ю. Потанін // Збірник тез доповідей студентів, аспірантів та здобувачів – учасників 81-ї звітної конференції Одеського національного університету імені І. І. Мечникова, присвячений 160-й річниці університету. Секція економічних і правових наук (Одеса, 22–24 квіт. 2025 р.) / відп. ред. О. В. Побережець ; ред. кол.: Л. Є. Борисова, Н. В. Добровольська, М. А. Кіріліна та ін. – Одеса : Олді+, 2025. – С. 114–117.
DOI
ORCID:
УДК