Наукова бібліотека Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова

Анотація
Видання присвячене історії та сьогоденню Наукової бібліотеки Одеського національного університету ім. І. І. Мечникова а нагоди її 185-річчя. Цей заклад бере початок від бібліотеки Рішельсвського ліцею та протягом десятиріч розвивався, збагачувався, набував відомості як в межах країни, так і за кордоном. Багатий, часто унікальннй книжковий фонд, сучасний рівень обслуговування, освічені фахівці-бібліотекарі — все це ставить Наукову бібліотеку на рівень найвідоміших світових бібліотек. Для бібліотекарів, вчених, аспірантів, студентів, книголюбів та краєзнавців, для всіх тих, хто цікавиться історією, зокрема історією бібліотеки та книги.
Опис
Ключові слова
Бібліотека сьогодні, Структура Наукової бібліотеки, Організація роботи бібліотеки, Книжковий фонд і робота з ним, Формування фонду, Стародруки та рідкісні видання, Іменні колекції, Система каталогів та картотек, Відділ наукової обробки та кататогізації літератури, Обслуговування читачів, Довідково-бібліографічне обслуговування, Наукова та видавнича робота, Науково-бібліографічний відділ, Відділ рідкісних книжок і рукописів, Наукова робота, Видавнича діяльність, Основні напрямки комунікації у бібліотеці
Бібліографічний опис
Одеський нац. університет ім. І.І. Мечникова, Наукова бібліотека Наукова бібліотека Одеського нац. цніверситету ім. І.І. Мечникова : історичний нарис : до 185-річчя заснування / Одеський нац. університет ім. І.І. Мечникова, Наукова бібліотека ; відп. ред.: В. А. Сминтина ; упоряд.: М. О. Подрезова [та ін.] ; ред.: В. В. Самодурова, І. В. Шепельська . – Одеса : Астропринт, 2002 . – 246 с.
DOI
ORCID:
УДК