Розвиток інноваційної діяльності в сфері послуг

Вантажиться...
Ескіз
Дата
2015
Науковий керівник
Укладач
Редактор
Назва журналу
ISSN
E-ISSN
Назва тому
Видавець
ЛЕРАДРУК
Анотація
Незважаючи на пережиті Україною труднощі, країна поки що зберігає передові позиції по ряду наукоємних галузей. Про це свідчить те, що вона входить до числа світових лідерів в ракетно-космічній галузі, бере участь у міжнародних космічних програмах, підтримує наукову інфраструктуру для створення авіаційно-космічної продукції (поряд із США та об'єднаною Європою). Високі досягнення є в області базових технологій спецхімії і енергонасичених матеріалів для створення продуктів з параметрами, що перевищують світовий рівень.
Опис
Матеріали ... : присвяч. святкуванню 150-річчя створення Одеського нац. ун-ту ім. І.І. Мечникова / гол. редкол.: Н. Л. Кусик ; ОНУ ім. І.І. Мечникова, ЕПФ, Каф. бухгалтерського обліку, аналізу та аудиту, ОНУ ім. І.І. Мечникова, ЕПФ, Каф. економіки та управління . – Одеса : ЛЕРАДРУК, 2015 .
Ключові слова
інноваційна діяльність, сфера послуг
Бібліографічний опис
Матеріали ... : присвяч. святкуванню 150-річчя створення Одеського нац. ун-ту ім. І.І. Мечникова / гол. редкол.: Н. Л. Кусик ; ОНУ ім. І.І. Мечникова, ЕПФ, Каф. бухгалтерського обліку, аналізу та аудиту, ОНУ ім. І.І. Мечникова, ЕПФ, Каф. економіки та управління.
DOI
ORCID:
УДК