Особливості сучасного французького політичного дискурсу

Вантажиться...
Ескіз
Дата
2013
Науковий керівник
Укладач
Редактор
Назва журналу
ISSN
E-ISSN
Назва тому
Видавець
Одеський національний університет імені І. І. Мечникова
Анотація
Аналіз політичного дискурсу призводить до його розуміння як структурно-діяльнісного соціального феномену, що складається з мови та соціального контексту її застосування. Мовне явище, статичність якого криється у факті його постійної еволюції, через безпосередню зумовленість процесами, що відбуваються, є відображенням стану сучасного суспільства. Зіставлення особливостей публічних промов И.Саркозі та Ф.Оланда, екс- та чинного президентів Франції є актуальним з метою механізмів синхронізації таких чинників, як особистість політика, соціально-економічний стан країни та наявність феномену спічрайтерства.
Опис
Міжнародна науково-практична конференція з питань методики викладання іноземної мови пам'яті професора В.Л. Скалкіна (7;2013;Одеса). Збірник наукових праць, 19-20 квітня, 2013р. / Міжнародна науково-практична конференція з питань методики викладання іноземної мови пам'яті професора В.Л. Скалкіна (7;2013;Одеса) ; ОНУ ім. І.І. Мечникова, Фак. РГФ ; відп. ред.: С. В. Плотницька . –Одеський нац. ун-т.
Ключові слова
аналіз політичного дискурсу, екс-президент
Бібліографічний опис
Міжнародна науково-практична конференція з питань методики викладання іноземної мови пам'яті професора В.Л. Скалкіна (7;2013;Одеса). Збірник наукових праць, 19-20 квітня, 2013р.
DOI
ORCID:
УДК