Студент - суб’єкт навчально-виховного процесу (студенту - першокурснику щодо попереджень правопорушень та проявів корупції у ВНЗ)

Вантажиться...
Ескіз
Дата
2012
Науковий керівник
Укладач
Редактор
Назва журналу
Номер ISSN
Номер E-ISSN
Назва тому
Видавець
Одеський національний університет імені І. І. Мечникова
Анотація
У посібнику розглянута низка важливих питань, які стосуються проблем попередження правопорушень та проявів корупції у вищому навчальному закладі. Звертається увага на загальну характеристику навчально-виховного процесу, правове забезпечення діяльності ВНЗ, проблеми управління вищим навчальним закладом, контролю та наглядом за діяльністю ВНЗ. Методичні рекомендації будуть корисні студентам вищих навчальних закладів, кураторам та викладачам вищої школи.
Документ знаходиться лише в закритому доступі. Доступ до документу тільки на теріторії НБ ОНУ ім. І. І. Мечнікова. Для перегляду натиснить посилання, приведене нижче.
Опис
Ключові слова
навчально-виховний процес, університет, правове положення, правові норми, конфлікти
Бібліографічний опис
Рябенко, М. І. Студент - суб'єкт навчально-виховного процесу (студенту-першокурснику щодо попереджень правопорушень та проявів корупції у ВНЗ) : методичні рекомендації / М. І. Рябенко; ОНУ ім. І.І. Мечникова, Ф-т РГФ, Каф. педагогіки. – Одеса : Одеський нац. ун-т, 2012. – 57 с.
DOI
ORCID:
УДК