Персоніфікація засновників Бродської синагоги в Одесі

Вантажиться...
Ескіз
Дата
2016
Науковий керівник
Укладач
Редактор
Назва журналу
ISSN
E-ISSN
Назва тому
Видавець
Одеський національний університет імені І. І. Мечникова
Анотація
Доля Державного архіву Одеської області нерозривно пов'язана з будівлею Бродської синагоги, що була побудована на розі вулиць Пушкінської та Поштової в Одесі за проектом архітектора І. М. Коловича у 1863 р. Вона зберегла свій первинний зовнішній вигляд до наших днів і є однією з визначних пам'яток міста. Сама синагога була заснована у 1841 році й спочатку містилася в орендованих приміщеннях. Заснування Бродської синагоги та її функціонування у середині XIX ст. особливо прикметні тим, що саме вона стала зразком проведення у той час в Одесі синагогальної реформи.
Опис
Ключові слова
Державний архів Одеської області, будівля Бродської синагоги, проектом архітектора І. М. Коловича, історію Бродської синагоги
Бібліографічний опис
Архів. Історія. Сучасність / Одеська обл. держ. адміністрація [та ін.] . – Одеса : Апрель, 2016 . – (Праці Державного архіву Одеської обл. ; Т.45) .Вип. 2 : Матеріали II Міжнародної науково-практичної конф., присвяч. 95-річчю Державного архіву Одеської обл. (1920-2015), Одеса, 3-4 вересня 2015 р. / відп. ред.: С. Є. Березін . – 2016 .
DOI
ORCID:
УДК