Характеристика Micobacterium tuberculosis, виділених від хворих на туберкульоз, асоційований з ВІЛ-інфекцією

Вантажиться...
Ескіз
Дата
2013
Науковий керівник
Укладач
Редактор
Назва журналу
ISSN
E-ISSN
Назва тому
Видавець
Одеський національний університет імені І. І. Мечникова
Анотація
Захворювання туберкульозом зустрічалося ще в глибокій давнині. Про це свідчать сліди туберкульозних уражень кісток, виявлених на муміях Єгипту та інших останків давніх народів. Ще за дві тисячі років до нашої ери в Вавілонських законах дозволялось розлучення з дружиною, хворою на туберкульоз. В гігієнічних правилах древньої Індії заборонявся шлюб з жінками, що страждали легеневим туберкульозом або туберкульозом лімфатичних вузлів. Це свідчить вже про те, що вже в давні часи існувало уявлення про передачу туберкульозу від хворого здоровому. Учні Гіппократа вказували на можливість передачі туберкульозу та вимагали ізолювання чахоточних хворих.
Опис
Ключові слова
7.04010202 мікробіологія, мікобактерія, туберкульоз, морфологічні властивості клітин, патогенез, клініка захворювання, діагностика, профілактика
Бібліографічний опис
Шерстюк, Л. О. Характеристика Micobacterium tuberculosis, виділених від хворих на туберкульоз, асоційований з ВІЛ-інфекцією : кваліфікаційна робота / Л. О. Шерстюк; наук. керiвник: Г. В. Ямборко; ОНУ ім. І.І. Мечникова, Біол. ф-т, Каф. мікробіології, вірусології та біотехнології. – Одеса, 2013. – 52 с.
DOI
ORCID:
УДК
Зібрання