ЗУСТРІЧАЛЬНІСТЬ ДЕФОРМОВАНИХ ЯДЕР ЕРИТРОЦИТІВ КРОВІ РИБ РОДИНИ БИЧКОВИХ (GOBIIDAE) В ВОДОЙМИЩАХ З РІЗНИМИ ЕКОЛОГІЧНИМИ УМОВАМИ

Вантажиться...
Ескіз
Дата
2011
Науковий керівник
Укладач
Редактор
Назва журналу
ISSN
E-ISSN
Назва тому
Видавець
Фенікс
Анотація
В нашій роботі ми провели дослідження крові двох видів бичкових риб: бичка-кругляк Neogobius melanostomus (Pallas) і бичка-пісочника Neogobius fluviatilis (Pallas), які виловлені в серпні - вересні 2010 року в придунайських озерах Котлабух, Китай та Одеській затоці. Фізіологічні особливості даних видів не отримали належного огляду не дивлячись на те, що достатньо добре вивчена їх екологія. Метою нашої роботи було дослідити частоту зустрічальності деформованих ядер в еритроцитах крові цих видів та визначити можливий вплив факторів зовнішнього середовища на систему крові.
Опис
Сучасні проблеми теоретичної і практичної іхтіології", міжнар. іхтіол. наук.-практ. конф. (4; 2011; Одеса) Тези..., 7-11 вересня 2011 р. / "Сучасні проблеми теоретичної і практичної іхтіології", міжнар. іхтіол. наук.-практ. конф. (4; 2011; Одеса) ; відп. ред.: В. О. Іваниця ; ОНУ ім. І.І. Мечникова, [та ін.] . – Одеса : Фенікс, 2011 .
Ключові слова
експериментальна генотоксикологія, оцінки екологічного стану водоймищ.
Бібліографічний опис
Тези IV Міжнародної іхтіологічної науково-практичної конференції
DOI
ORCID:
УДК