Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/9964
Назва: Переднє слово, написане Георгієм Флоровським до книги Марти Богачевської-Хом'як "Сергій Трубецькой. Інтелектуал серед інтелігенції в передреволюційній Росії"
Автори: Сумченко, Ірина В'ячеславівна
Бібліографічний опис: Компаративістські дослідження релігії
Дата публікації: 2009
Ключові слова: Богачевська-Хом'як Марта
Трубецькой Сергій
філософія
Серія/номер: ;Вип. 7: Актуальні питання творчої спадщини Г. В. Флоровського.
Короткий огляд (реферат): Сорок п'ять років тому в Парижі я написав статтю про Сергія Трубецького, підкреслюючи його значущість для російської філософії та для релігійної думки, насправді акцентуючи увагу на їхньому невід'ємному зв'язку. Політична роль Трубецького, важливість його університетської діяльності, значення роботи співробітником в Московському Психологічному Товаристві, були пізніше непоміченими, як і багато аспектів минулого Росії. Це особливо стосується тих філософів Росії, які не відповідали упередженому шаблону прогресивної філософії, так само як і тих, хто не ставив драматичних запитань. Моя власна книга «Пути русского богословия» («Шляхи російського богослов'я») зустріла холодне мовчання.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/9964
Розташовується у зібраннях:Компаративістські дослідження релігії

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
9-13а.pdf177.16 kBAdobe PDFЕскіз
Переглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.