Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/9955
Назва: Становлення ядерного права в Україні
Автори: Трамбач, О. В.
Бібліографічний опис: Збірник тез доповідей студентів, аспірантів та здобувачів - учасників 73-ї звітної конференції Одеського національного університету імені І. І. Мечникова, 25 квітня 2017 р., м. Одеса. Секція економічних і правових наук / ОНУ ім. І.І. Мечникова, ЕПФ; відп. ред. А. В. Смітюх. – Одеса : Фенікс, 2017. – 302 с.
Дата публікації: 2017
Видавництво: Одеський національний університет імені І. І. Мечникова
Науковий керівник: Толкаченко, Олена Володимирівна
Толкаченко, Елена Владимировна
Tolkachenko, Olena V.
Ключові слова: нормативно-правовий контроль
законодавче виділення діяльності у сфері використання ядерної енергії
Короткий огляд (реферат): Енергія атомного ядра стала революційним відкриттям для технічного прогресу у всіх сферах людської діяльності. Наразі вона застосовується людством у військових та медичних цілях, для виробництва електроенергії, у ядерних енергетичних установках і т.д. із-за своїх переваг перед енергетикою інших видів. Це є велика теплотворна здатність ядерного палива (у 2 млн. разів більша, ніж нафти та у 3 млн. разів більша, ніж вугілля), кращі економічні показники, майже нульове забруднення навколишнього середовища. До того ж відпадає потреба використовувати кисень, якого на енергетичні потреби спалюється в 5 раз більше, ніж його споживають усі живі істоти. Крім того, запаси ядерного пального приблизно в 20 раз перевищують запаси органічного палива всіх видів [1].
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/9955
Розташовується у зібраннях:Статті та доповіді ЕПФ

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
114-117.pdf193.6 kBAdobe PDFЕскіз
Переглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.