Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/9921
Название: Відображення принципів міжнародного морського права в Конвенції про режим Чорноморських проток 1936 року
Авторы: Фірсов, В. Д.
Библиографическое описание: Збірник тез доповідей студентів, аспірантів та здобувачів - учасників 73-ї звітної конференції Одеського національного університету імені І. І. Мечникова, 25 квітня 2017 р., м. Одеса. Секція економічних і правових наук / ОНУ ім. І.І. Мечникова, ЕПФ; відп. ред. А. В. Смітюх. – Одеса : Фенікс, 2017. – 302 с.
Дата публикации: 2017
Издательство: Одеський національний університет імені І. І. Мечникова
Научный руководитель: Нігреєва, Олена Олександрівна
Нигреева, Алена Александровна
Nihreieva, Olena O.
Ключевые слова: Конвенція ООН з ММП
регулювання міжнародного морського права
політико-економічної кризи на Близькому Сході та у Причорноморському регіоні
Краткий осмотр (реферат): Конвенція ООН з міжнародного морського права від 1982 р. (далі – Конвенція ООН з ММП) закріпляє основні засади правового регулювання міжнародного морського права (далі – ММП). Однак ще до набрання чинності цією конвенцією більшість міжнародних нормативних актів у цій галузі було розроблено і впроваджено у правозастосовну практику. У зв’язку з цим постає питання щодо відповідності положень деяких міжнародних конвенцій основним принципам ММП. Зокрема, в умовах політико-економічної кризи на Близькому Сході та у Причорноморському регіоні актуальності набирає проблема застосування норм Конвенції про режим проток, прийнятої у 1936 р. у місті Монтре (далі – Конвенція Монтре) та відповідності цих положень принципам ММП, закріплених у Конвенції ООН з МПП.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/9921
Располагается в коллекциях:Статті та доповіді ЕПФ

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
28-30.pdf186.92 kBAdobe PDFЭскиз
Просмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.