Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/9591
Назва: Теоретичні аспекти визначення поняття «національна безпека»
Автори: Чуваков, Олег Анатолійович
Chuvakov, Oleh A.
Чуваков, Олег Анатольевич
Бібліографічний опис: Мedzinárodná vedecká konferencia «Európska tradícia v medzinárodnom práve: uplatňovanie ľudských práv»(Bratislava, Slovenská republika, 6-7 máj2016 r.)
Дата публікації: 2016
Видавництво: Одеський національний університет імені І. І. Мечникова
Ключові слова: національна безпека
Закон України
державність
національна ідея
Короткий огляд (реферат): У процесі історичного розвитку концепція національної безпеки у світі постійно змінюється. Якщо на кінець другої світової війни і у період так званої холодної війни, акцентувалася увага на забезпеченні обороноздатності, на нейтралізації зовнішнього ворога, то згодом стали визнавати, що складовою національної безпеки є місце держави в міжнародних економічних зв’язках, наявність ресурсів, демографічна ситуація тощо. З одного боку, національна безпека - поняття конкретно-історичне, і, отже, воно піддається трансформації в залежності від суспільно-політичних, економічних і інших умов, які склалися на певному етапі розвідку держави. З іншого боку - на зміст даного поняття впливають національно-державні інтереси країни, загальна національна ідея.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/9591
Розташовується у зібраннях:Статті та доповіді ЕПФ

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
чуваков2.pdf225.04 kBAdobe PDFЕскіз
Переглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.