Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/9303
Назва: Проблеми розвитку і перспективи співпраці України з міжнародним банком реконструкції та розвитку
Автори: Дем'янчук, Марина Афанасіївна
Мельник, А. С.
Лисенко, К. А.
Demianchuk, Maryna A.
Демьянчук, Марина Афанасьевна
Бібліографічний опис: Фінансові аспекти розвитку держави, регіонів та суб’єктів господарювання: сучасний стан та перспективи: зб. матеріалів І Міжнар. наук.-практ. конф., 25-26 грудня 2015 року м. Одеса / ОНУ ім. І.І. Мечникова, ІІПО, Каф. економіки та моделювання ринкових відносин ; гол. редкол. Т. О. Журавльова. – Одеса: Бондаренко М.О., 2015.
Дата публікації: 2015
Видавництво: Одеський національний університет імені І. І. Мечникова
Ключові слова: розвиток
перспектива
Україна
міжнародний банк
Короткий огляд (реферат): Розвиток економічного співробітництва між державами привів до розгалуження різних за своїм змістом видів господарських зв’язків. Зокрема, за останні роки значно розширились міждержавні фінансові, кредитні і валютні відносини. З’явилися численні міжнародні фінансові організації, які регулюють діяльність у головних секторах глобальної економіки, поділивши країни на інсайдерів та аутсайдерів. Для перших, тобто членів-учасників угод, створюються сприятливі, пільгові умови для здійснення комерційних трансакцій. Водночас інші обмежуються та дискримінуються на світових ринках. Тому країнам, які прагнуть інтегруватись у світовий простір і посісти там гідне місце, слід передусім досягти угоди з цими організаціями, стати їх учасниками.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/9303
Розташовується у зібраннях:Статті та доповіді ФПСР

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
35-38.pdf482.72 kBAdobe PDFЕскіз
Переглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.