Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/8951
Назва: До питання використання спеціальних знань при розслідуванні незаконного видобування корисних копалин
Автори: Нарожна, Олена Володимирівна
Нарожная, Елена Владимировна
Narozhna, Olena V.
Бібліографічний опис: Актуальні питання кримінального права, кримінального процесу та криміналістики (на вшанування пам’яті Ганса Гросса): зб. матеріалів Міжнар. наук.-практ. конф., Львів, 29 січня 2016 р. / Нац. ун-т "Львівська політехніка", Ін-т права та психології. – Електрон. кн. – Львів : Львівська політехніка, 2016. – 247 с.
Дата публікації: 2016
Видавництво: Одеський національний університет імені І. І. Мечникова
Ключові слова: розслідування
незаконного видобування корисних копалин
Короткий огляд (реферат): Швидке та успішне розслідування незаконного видобування корисних копалин неможливо без використання спеціальних знань. Ними визнаються професійні знання, отримані в результаті навчання, а також навички, набуті досвідченою особою в процесі практичної діяльності в різних галузях науки, техніки та інших областях людської діяльності, які використовуються спільно з науково-технічними засобами при проведенні експертизи [1, с. 13–14]. Спеціальні знання використовуються в ході розслідування злочинів в декількох формах: як в процесуальній (залучення спеціалістів для участі у проведенні слідчих дій), так і в непроцесуальній (отримання довідок та консультацій).
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/8951
Розташовується у зібраннях:Статті та доповіді ЕПФ

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
189-191.pdf110.49 kBAdobe PDFЕскіз
Переглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.