Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/7973
Title: Розмежування складів злочинів за місцем скоєння злочину
Authors: Родіонова, Тетяна Василівна
Citation: «Юридична наука та практика: виклики сучасних євроінтеграційних процесів» Матеріали науково-практичної конференції факультету права Панєвропської високої школи (27-28 листопада; Братислава; 2015 р.)
Issue Date: 2015
Keywords: групи складів злочинів
місце скоєння злочину
суд
Abstract: Наявність у законодавстві груп складів злочинів, конструкції яких вміщують ознаки, що тотожні за змістом з ознаками інших складів злочинів, викликає потребу відрізнити їх теоретично та розмежувати склади злочинів в процесі практичної діяльності. Судова практика в кримінальних справах, яка нині в Україні не відображає об’єктивних реалій, вже не може слугувати показником практичної придатності діючих законодавчих положень, орієнтиром для наукових пошуків. Судові рішення демонструють знехтування елементарних положень кримінального права, принципів кримінально-правової кваліфікації. Як доречно зауважив А. Жалінскій, лише тоді варто зважати на існуючу судову практику, коли суди дотримуються принципів законності, рівності громадян перед законом.
Description: «Юридична наука та практика: виклики сучасних євроінтеграційних процесів» Матеріали науково-практичної конференції факультету права Панєвропської високої школи (27-28 листопада; Братислава; 2015 р.) - 2015.
URI: http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/7973
Appears in Collections:Статті та доповіді ЕПФ

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
rodionova2015.pdf116.8 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.