Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/7961
Title: Необережне співспричинення та його кримінально-правове значення
Authors: Дришлюк, Ігор Анатолійович
Dryshliuk, Ihor A.
Дрышлюк, Игорь Анатольевич
Citation: Матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції “Кримінально-правові та кримінологічні заходи протидії злочинності” (13 листопада; 2015 р.)
Issue Date: 2015
Publisher: ОДУВС
Keywords: необережна співучасть
підвищена небезпека шкоди
необережне співспричинення
Кримінальний кодекс України
співучасть у злочині
Series/Report no.: ;С. 56-57.
Abstract: В спеціальній літературі тривають дискусії щодо можливості необережної співучасті, незважаючи на позицію законодавця, що знайшла відбиття в ст. 26 Кримінального кодексу України (далі - КК України) [1], відповідно до яке співучастю у злочині є умисна спільна участь декількох суб’єктів злочину у вчиненні умисного злочину. Так, відзначається, що закріплення доктрини умисної співучасті як головна фікція вчення про співучасть не привела і не моглі привести до виключення всілякої думки про необережну співучасть і до вилучення таких випадків із судової практики взагалі, оскільки прийнятного рішення спірних випадків необережної спільності дій не існує дотепер. Категорія необережні участі - це явище повсякденне, широко наявне і потребуюче свого рішення, але дійсного, а не фіктивного
Description: Матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції “Кримінально-правові та кримінологічні заходи протидії злочинності” (13 листопада 2015 р.) / Одеський державний університет внутрішніх справ. – Одеса. – Вид-во ОДУВС, 2015. – 201 с.
URI: http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/7961
Appears in Collections:Статті та доповіді ЕПФ

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
dryshluk.pdf1.02 MBAdobe PDFThumbnail
View/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.