Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/7935
Title: Біокоординаційні сполуки германію (IV) як засоби фармакокорекції екстремальних станів в умовах виробничих аварій
Authors: Сейфулліна, Інна Йосипівна
Марцинко, Олена Едуардівна
Поліщук, Є. М.
Грекова, О. В.
Романенко, Д. В.
Марцинко, Елена Эдуардовна
Martsynko, Olena E.
Сейфуллина, Инна Иосифовна
Seifullina, Inna Y.
Citation: XIX Українська конференція з неорганічної хімії за участю закордонних учених : тези доповідей, 7-11 вересня 2014 Одесса
Issue Date: 2014
Publisher: Б. в.
Keywords: германій (IV)
фармакокорекція
Series/Report no.: ;С. 67.
Abstract: За останні десятиріччя в Україні різко зросла кількість природних та техногенних катастроф, у тому числі виробничих аварій у різних галузях промисловості, особливо у вугільній. Враховуючи важкі умови праці, недосконалу систему безпеки та часто застаріле обладнання, у випадку аварійної ситуації на шахтах в гірників може виникнути ціла низка патологічних спанів: гостре теплове ураження на тлі різкого зниження вмісту кисню у вдихуваному повітрі (гіпоксична гіпоксія з гіпертермією), гострі ішемічні порушення мозкового кровообігу (цереброваскулярний або ішемічний інсульт), багатокомпонентні порушення, що виникають внаслідок синдрому ендогенної інтоксикації (наприклад, синдрому тривалого розчавлювання). Такі стани можуть призводити до довгострокової втрати працездатності, і, навіть, до летальних випадків.
Description: XIX Українська конференція з неорганічної хімії за участю закордонних учених : тези доповідей, 7-11 вересня 2014 Одесса / ред.: С. В. Волков, Г. Л. Камалов ; наук. ред. та упоряд.: Л. Б. Коваль, Є. В. Тімухін ; НАН України, Ін-т загальної та неорганічної хімії ім. В.І. Вернадського [та ін.] . – Одеса, 2014 . – 278 с. : рис., табл. - Наявна електрон. копія друк. публ. – Бібліогр. в кінці ст.
URI: http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/7935
Appears in Collections:Статті та доповіді ФХФ

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
67.pdf280.91 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.