Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/7912
Назва: Модернізація зовнішньоекономічного законодавства України відповідно до Угоди про асоціацію з Європейським Союзом.
Інші назви: Модернизация внешнеэкономического законодательства Украины в соответствии с Соглашением об ассоциации с Европейским Союзом.
Автори: Чайковська, Валентина Володимирівна
Чайковская, Валентина Владимировна
Chaikovska, Valentyna V.
Бібліографічний опис: Науковий вісник Міжнародного гуманітарного університету: зб. наук. пр.
Дата публікації: 2015
Видавництво: МГУ
Ключові слова: зовнішньоекономічна діяльність
Угода про асоціацію між Україною та ЄС
модернізація зовнішньоекономічного законодавства
право ЄС
acquis ЄС
внешнеэкономическая деятельность
Соглашение об ассоциации между Украиной и ЕС
модернизация внешнеэкономического законодательства
право ЕС
acquis ЕС
Серія/номер: Юриспруденція;Вип. 13(2), С. 116–120.
Короткий огляд (реферат): У статті досліджуються положення Угоди про асоціації між Україною та Європейським Союзом у контексті її значення для модернізації національного зовнішньоекономічного законодавства України. Визначаються основні напрями та проблеми модернізації національного зовнішньоекономічного законодавства відповідно до положень Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Встановлюється масив законів Україні у сфері ЗЕД, що потребуватимуть зміни після набрання чинності Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.
В статье исследуются положения Соглашения об ассоциации между Украиной и Европейским Союзом в контексте его значения для модернизации национального внешнеэкономического законодательства Украины. Определяются основные направления и проблемы модернизации национального внешнеэкономического законодательства в соответствии с положениями Соглашения об ассоциации между Украиной и ЕС. Устанавливается массив законов Украины в сфере ВЭД, в которые потребуется внести изменения после вступления в силу Соглашения об ассоциации между Украиной и ЕС.
Опис: Науковий вісник Міжнародного гуманітарного університету. Серія : Юриспруденція : зб. наук. пр. / Міжнар. гуманіт. ун-т. – Одеса: МГУ, 2015.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/7912
Розташовується у зібраннях:Статті та доповіді ЕПФ

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
chayk4.pdf209.87 kBAdobe PDFЕскіз
Переглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.