Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/7828
Title: Використання культури як ресурсу сталого регіонального розвитку
Authors: Кусик, Наталія Львівна
Kusyk, Nataliia L.
Кусик, Наталья Львовна
Citation: Матеріали ... : присвяч. святкуванню 150-річчя створення Одеського нац. ун-ту ім. І.І. Мечникова / гол. редкол.: Н. Л. Кусик ; ОНУ ім. І.І. Мечникова, ЕПФ, Каф. бухгалтерського обліку, аналізу та аудиту, ОНУ ім. І.І. Мечникова, ЕПФ, Каф. економіки та управління.
Issue Date: 2015
Publisher: ЛЕРАДРУК
Keywords: культурна політика
Series/Report no.: ;С. 152-154.
Abstract: Державна політика у сфері культури (культурна політика) – це важлива складова соціально-гуманітарної політики держави, тому що її головною метою є утвердження культурного розвитку одним з ключових чинників соціально-економічного розвитку України та її окремих регіонів. Суспільства, які дбають про свій розвиток, особливу увагу приділяють особистості як найвищій цінності суспільства і створюють умови для вільного її розвитку. У такому випадку культура, з її творчим потенціалом, набуває особливого значення і її підтримує як політичний, так і економічний сектор суспільства. Культура у суспільстві розглядається як індикатор розвитку, синтезатор досвіду, стабілізатор суспільних процесів, інтегратор суспільних сил. Тому недооцінення усіх аспектів впливів, недостатня дієвість державних органів і послаблення діяльності громадських організацій, недостатній контроль суспільної думки призводить до занепаду держави загалом, а отже, до наявності політичної кризи.
Description: Матеріали ... : присвяч. святкуванню 150-річчя створення Одеського нац. ун-ту ім. І.І. Мечникова / гол. редкол.: Н. Л. Кусик ; ОНУ ім. І.І. Мечникова, ЕПФ, Каф. бухгалтерського обліку, аналізу та аудиту, ОНУ ім. І.І. Мечникова, ЕПФ, Каф. економіки та управління . – Одеса : ЛЕРАДРУК, 2015 .
URI: http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/7828
Appears in Collections:Статті та доповіді ЕПФ

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
152-154.pdf291.5 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.