Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/7762
Назва: Основні перспективи інституційних перетворень в умовах розвитку ринкових відносин національної економіки
Автори: Кіртока, Руслан Гордійович
Киртока, Руслан Гордеевич
Kirtoka, Ruslan H.
Бібліографічний опис: Матеріали Міжнародної науково-практичної конф. "Економічна теорія: еволюція парадигми та революційні гіпотези"
Дата публікації: 2015
Ключові слова: інституціональна структура економіки
соціально-економічний розвиток
перспективи інституційних перетворень
розвиток ринкових відносин
Серія/номер: ;С. 318-322.
Короткий огляд (реферат): У сучасних умовах особливого значення набувають теоретичні розробки, що дають змогу враховувати зміни інституціональної структури економіки з метою підвищення її ефективності. Необхідність урахування інституційних чинників пов’язана з тим, що вони визначають рівень і додаткові можливості прискорення соціально-економічного розвитку функціонування економіки багато в чому залежить від розвитку її інституціонального середовища, що визначає поведінку економічних суб’єктів, результативність їх господарської діяльності. У зв’язку з цим аналіз стану та динаміки інституціонального середовища стає невід’ємною складовою управління економічними системами.
Опис: Матеріали Міжнародної науково-практичної конф. "Економічна теорія: еволюція парадигми та революційні гіпотези"(27-28 березня 2015 р., м. Київ). - Київ, 2015.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/7762
Розташовується у зібраннях:Статті та доповіді ЕПФ

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Kirtoka-2015.pdf96.58 kBAdobe PDFЕскіз
Переглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.