Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/7762
Название: Основні перспективи інституційних перетворень в умовах розвитку ринкових відносин національної економіки
Авторы: Кіртока, Руслан Гордійович
Киртока, Руслан Гордеевич
Kirtoka, Ruslan H.
Библиографическое описание: Матеріали Міжнародної науково-практичної конф. "Економічна теорія: еволюція парадигми та революційні гіпотези"
Дата публикации: 2015
Ключевые слова: інституціональна структура економіки
соціально-економічний розвиток
перспективи інституційних перетворень
розвиток ринкових відносин
Серия/номер: ;С. 318-322.
Краткий осмотр (реферат): У сучасних умовах особливого значення набувають теоретичні розробки, що дають змогу враховувати зміни інституціональної структури економіки з метою підвищення її ефективності. Необхідність урахування інституційних чинників пов’язана з тим, що вони визначають рівень і додаткові можливості прискорення соціально-економічного розвитку функціонування економіки багато в чому залежить від розвитку її інституціонального середовища, що визначає поведінку економічних суб’єктів, результативність їх господарської діяльності. У зв’язку з цим аналіз стану та динаміки інституціонального середовища стає невід’ємною складовою управління економічними системами.
Описание: Матеріали Міжнародної науково-практичної конф. "Економічна теорія: еволюція парадигми та революційні гіпотези"(27-28 березня 2015 р., м. Київ). - Київ, 2015.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/7762
Располагается в коллекциях:Статті та доповіді ЕПФ

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Kirtoka-2015.pdf96.58 kBAdobe PDFЭскиз
Просмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.