Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/7755
Title: Розвиток інноваційної діяльності в сфері послуг
Authors: Кривоногова, І. Г.
Citation: Матеріали ... : присвяч. святкуванню 150-річчя створення Одеського нац. ун-ту ім. І.І. Мечникова / гол. редкол.: Н. Л. Кусик ; ОНУ ім. І.І. Мечникова, ЕПФ, Каф. бухгалтерського обліку, аналізу та аудиту, ОНУ ім. І.І. Мечникова, ЕПФ, Каф. економіки та управління.
Issue Date: 2015
Publisher: ЛЕРАДРУК
Keywords: інноваційна діяльність
сфера послуг
Series/Report no.: ;С. 44-45.
Abstract: Незважаючи на пережиті Україною труднощі, країна поки що зберігає передові позиції по ряду наукоємних галузей. Про це свідчить те, що вона входить до числа світових лідерів в ракетно-космічній галузі, бере участь у міжнародних космічних програмах, підтримує наукову інфраструктуру для створення авіаційно-космічної продукції (поряд із США та об'єднаною Європою). Високі досягнення є в області базових технологій спецхімії і енергонасичених матеріалів для створення продуктів з параметрами, що перевищують світовий рівень.
Description: Матеріали ... : присвяч. святкуванню 150-річчя створення Одеського нац. ун-ту ім. І.І. Мечникова / гол. редкол.: Н. Л. Кусик ; ОНУ ім. І.І. Мечникова, ЕПФ, Каф. бухгалтерського обліку, аналізу та аудиту, ОНУ ім. І.І. Мечникова, ЕПФ, Каф. економіки та управління . – Одеса : ЛЕРАДРУК, 2015 .
URI: http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/7755
Appears in Collections:Статті та доповіді ЕПФ

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
44-45.pdf283.04 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.