Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/7197
Title: Розвиток інвайроментальної археології у радянський період
Authors: Артюхова, О. В.
Штепко, О. Ю.
Citation: Человек в истории и культуре: Мемориальный сборник материалов и исследований в память Владимира Никифоровича Станко
Issue Date: 2012
Publisher: Смил
Series/Report no.: ;Вып. 2, С. 610-616.
Abstract: Розвиток радянської історичної науки відбувався в обмежених умовах існування: панування марксистської ідеології значило визнання економічного фактора основним. Таким чином, ті вчені, які приділяли увагу іншим факторам розвитку первісного суспільства, робили це достатньо скрито. Ми бачимо паростки інвайроментальної історії та археології у роботах багатьох радянських дослідників вже починаючи з 40-х pp. XX ст., але ці окремі відомості потрібно ретельно виявляти, знімаючи з них марксистські постулати. Вочевидь, що цей пласт досліджень мало вивчений у сучасній науці, тому актуальність даної теми, на наш погляд, не підлягає сумнівам.
Description: Человек в истории и культуре / отв. ред.: А. А. Пригарин ; НАН Украины, Ин-т археологии [та ін.].-Вып. 2 : Мемориальный сборник материалов и исследований в память Владимира Никифоровича Станко. – Одесса : Смил, 2012.
URI: http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/7197
Appears in Collections:Статті та доповіді ФІФ

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
610-616.pdf208.28 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.