Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/6681
Title: Правове регулювання надання компенсації власникам і наймачам нерухомості, розташованої у кварталах (мікрорайонах) застарілого житлового фонду, що підлягає комплексній реконструкції
Authors: Смітюх, Андрій Володимирович
Смитюх, Андрей Владимирович
Smitiukh, Andrii V.
Citation: Матеріали п'ятої міжнар. наук.-практ. конф. для викладачів, аспірантів та молодих вчених: "Сучасні технології управління підприємством та можливості використання інформаційних систем: стан, проблеми, перспективи", 26-27 березня 2010 р.
Issue Date: 2010
Publisher: Букаєв В.В.
Keywords: старіння житлового фонду
реконструкція застарілого житлового фонду
відселення мешканців
власникам (наймачам) жилих приміщень надається нове житло
Series/Report no.: ;С. 295-297.
Abstract: Старіння житлового фонду вимагає, у деяких випадках, комплексної реконструкції цілих кварталів, і, навіть, мікрорайонів. З іншого боку, оскільки історичні ареали міст, як правило, складаються із застарілого житлового фонду, великі інвестори часто зацікавлені в отриманні прав на здійснення такої реконструкції з метою отримання прибутку від продажу новозбудованої нерухомості. Така практика стала поширюватися ще за відсутності задовільного правового регулювання, що призводило до багатьох конфліктів між інвесторами та органами місцевого самоврядування з одного боку та власниками (мешканцями, користувачами) квартир і нежитлових приміщень будинків (магазинів, офісів), земельних ділянок з іншого.
Description: Матеріали п'ятої міжнар. наук.-практ. конф. для викладачів, аспірантів та молодих вчених: "Сучасні технології управління підприємством та можливості використання інформаційних систем: стан, проблеми, перспективи", 26-27 березня 2010 р. / уклад.: С. Г. Васильєв ; редкол.: Н. П. Сахацкий [та ін.] ; ОНУ ім. І.І. Мечникова, ЕПФ . – Одеса : Букаєв В.В., 2010.
URI: http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/6681
Appears in Collections:Статті та доповіді ЕПФ

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
295-297.pdf113.5 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.