Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/6508
Title: Співробітництво в процесі формування і реалізації регіональних стратегій соціально-економічного розвитку
Authors: Балог, Олександр Григорович
Балог, Александр Григорьевич
Baloh, Oleksandr H.
Citation: Матеріали шостої міжнародної науково-практичної конференції для викладачів, аспірантів та молодих вчених: "Сучасні технології управління підприємством та можливості використання інформаційних систем: стан, проблеми, перспективи", 31 березня - 1 квітня 2011 р.
Issue Date: 2011
Publisher: Букаєв В.В.
Keywords: соціально-економічний розвиток
співробітництво
Series/Report no.: ;С. 26-29.
Abstract: Сьогоднішній стан регіонального управління не в повному обcязі відповідає сучасним вимогам, що проявляється в недостатньому ступені реакції на різноманітні потреби різних суспільних груп та окремих особистостей. Це обумовлено, з одного боку, збереженням централізованого управління з боку держави щодо процесів функціонування і розвитку її регіонів, з іншого - недостатньою активністю громади в формуванні децентралізовано управління із прийняттям на себе відповідних рішень і відповідальності.
Description: Матеріали шостої міжнародної науково-практичної конференції для викладачів, аспірантів та молодих вчених: "Сучасні технології управління підприємством та можливості використання інформаційних систем: стан, проблеми, перспективи", 31 березня - 1 квітня 2011 р. / уклад.: С. Г. Васильєв ; ОНУ ім. І.І. Мечникова . – Одеса : Букаєв В.В., 2011.
URI: http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/6508
Appears in Collections:Статті та доповіді ЕПФ

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
26-29.pdf45.71 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.