Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/6399
Title: Популяризатор творчості М.П. Старицького Дмитро Дмитрович Сигаревич (1868-1914)
Authors: Музичко, Олександр Євгенович
Citation: Роль визначних особистостей - митців, діячів науки та культури у процесі формування національної самосвідомості наприкінці XIX - на початку XX ст. : матеріали VII-VIII наук. семінарів : до дня народження М.П. Старицького
Issue Date: 2013
Publisher: Київський ун-т
Keywords: Сигаревич, Д. Д.
Старицький, М. П.
Series/Report no.: ;С. 17-28.
Abstract: Монументальна творчість М.П. Старицького була широко знана серед його сучасників по всій території України. Серед важливих центрів, з якими підтримував жваві контакти митець та члени його родини варто відзначити столицю Українського Причорномор’я - Одесу. Тут наприкінці XIX - на початку XX ст. з успіхом відбувались постанови його п’єс, мешкали його численні друзі, передусім Є. Чикаленко та М. Комаров, з яким він підтримував листування з приводу видання своїх творів та ін. проблем. Метою цієї етапі є висвітлення біографії малові¬домого сучасним історикам та мистецтвознавцям популяризатора творчості М. Старицького, педагога з Одеси та Катеринославщини, одного з провідників тамтешнього українського національного руху Дмитра Дмитровича Сигаревича (1868 — 1914).
Description: Роль визначних особистостей - митців, діячів науки та культури у процесі формування національної самосвідомості наприкінці XIX - на початку XX ст.: матеріали VII-VIII наук. семінарів : до дня народження М.П. Старицького / упоряд.: Н. Г. Грабар, О. Я. Мокану ; вступ. ст.: Н. Г. Грабар ; Музей видатних діячів укр. культури Л.Українки, М.Лисенка, П.Саксаганського, М.Старицького . – Київ : Київський ун-т, 2013.
URI: http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/6399
Appears in Collections:Статті та доповіді ФІФ

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
17-28.pdf186.81 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.