Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/5875
Title: Визначення рівня та якості життя населення регіонів України
Authors: Балог, Олександр Григорович
Балог, Александр Григорьевич
Baloh, Oleksandr H.
Citation: Матеріали дев'ятої міжнародної науково-практичної конференції для викладачів, аспірантів та молодих вчених: "Сучасні технології управління підприємством та можливості використання інформаційних систем: стан, проблеми, перспективи",28-29 березня 2014 р
Issue Date: 2014
Publisher: Букаєв В.В.
Keywords: соціально-економічний розвиток держави
дослідження рівня і якості життя
методика ПРООН
порівняння рейтингів регіонів України
Series/Report no.: ;С. 181-184.
Abstract: Найбільшою метою соціально-економічного розвитку держави та кожного її регіону є забезпечення зростання рівня і якості життя населення. Безумовно така мета пов’язана із обраним стратегічним курсом України, який спрямований на побудову високорозвиненої, демократичної держави, яка буде інтегрована як рівноправний партнер у європейський економічний простір, в якій основним пріоритетом стануть соціальні цілі та загальні найвищі людські цінності. Реалізація такої мети можлива лише тоді, коли визначено наявний рівень та якість життя, сформульовано основні кількісні зміни на майбутній період, визначено строки досягнення цих змін та обґрунтовано перелік конкретних пріоритетних дій і заходів. Таким чином, стратегічна мета зростання рівня і якості життя населення як кожного регіону так і країни в цілому потребує аналізу та оцінки наявного стану.
Description: Матеріали дев'ятої міжнародної науково-практичної конференції для викладачів, аспірантів та молодих вчених: "Сучасні технології управління підприємством та можливості використання інформаційних систем: стан, проблеми, перспективи",28-29 березня 2014 р. / гол. редкол.: Н. Л. Кусик ; ОНУ ім. І.І. Мечникова . – Одеса : Букаєв В.В., 2014.
URI: http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/5875
Appears in Collections:Статті та доповіді ЕПФ

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
181-184.pdf162.36 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.