Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/5872
Title: Деякі проблеми безпеки інформаційних систем в організаціях
Authors: Рудяк, Михайло Володимирович
Бойович, Олександра Войовна
Citation: Матеріали дев'ятої міжнародної науково-практичної конференції для викладачів, аспірантів та молодих вчених: "Сучасні технології управління підприємством та можливості використання інформаційних систем: стан, проблеми, перспективи",28-29 березня 2014 р
Issue Date: 2014
Publisher: Букаєв В.В.
Keywords: безпека електронної системи
забезпечення безпеки електронних систем
захист інформації
аналіз ризику
загроза безпеки
Series/Report no.: ;C. 167-169.
Abstract: Безпека електронної системи - це її здатність протидіяти спробам нанести збитки власникам та користувачам систем при появі різноманітних збуджуючих (навмисних і ненавмисних) впливів на неї. Природа впливів може бути різноманітною: спроба проникнення зловмисника, помилки персоналу, стихійні лиха (ураган, пожежа і інші), вихід з ладу окремих ресурсів. Розрізняють внутрішню і зовнішню безпеку. Зовнішня безпека враховує захист від стихійного лиха, від проникнення зловмисника, отримання доступу до носіїв інформації чи виходу системи з ладу. Предметом внутрішньої безпеки є забезпечення надійної і коректної роботи системи, цілісності її програм і даних.
Description: Матеріали дев'ятої міжнародної науково-практичної конференції для викладачів, аспірантів та молодих вчених: "Сучасні технології управління підприємством та можливості використання інформаційних систем: стан, проблеми, перспективи",28-29 березня 2014 р. / гол. редкол.: Н. Л. Кусик ; ОНУ ім. І.І. Мечникова . – Одеса : Букаєв В.В., 2014.
URI: http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/5872
Appears in Collections:Статті та доповіді ЕПФ

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
167-169.pdf146.64 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.