Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/5840
Title: Особливості інноваційного розвитку української економіки
Authors: Радченко, Олександр Петрович
Шавалюк, Олександр Іванович
Radchenko, Oleksandr P.
Радченко, Александр Петрович
Citation: Матеріали дев'ятої міжнародної науково-практичної конференції для викладачів, аспірантів та молодих вчених: "Сучасні технології управління підприємством та можливості використання інформаційних систем: стан, проблеми, перспективи",28-29 березня 2014 р.
Issue Date: 2014
Publisher: Букаєв В.В.
Keywords: розвиток української економіки
інноваційна діяльність
Series/Report no.: ;С. 40-42.
Abstract: Актуальність інноваційного розвитку економіки країн визначається стрімким зростанням впливу інформаційної забезпеченості інноваційної діяльності, науково-технічним прогресом та розвитком інноваційного ринкового середовища. Так, саме завдяки радикальним нововведенням, що мають високий потенціал ринкового проникнення, підприємці отримують додатковий прибуток, який спрямовується не лише на розвиток власного бізнесу та задоволення дедалі вищих потреб, а також на впровадження та використання новацій у різних галузях та сферах діяльності.
Description: Матеріали дев'ятої міжнародної науково-практичної конференції для викладачів, аспірантів та молодих вчених: "Сучасні технології управління підприємством та можливості використання інформаційних систем: стан, проблеми, перспективи",28-29 березня 2014 р. / гол. редкол.: Н. Л. Кусик ; ОНУ ім. І.І. Мечникова . – Одеса : Букаєв В.В., 2014 .
URI: http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/5840
Appears in Collections:Статті та доповіді ЕПФ

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
40-42.pdf104.77 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.