Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/5823
Title: Цивільно-правова відповідальність за порушення прав інтелектуальної власності (окремі зауваження)
Authors: Канзафарова, Ілона Станіславівна
Канзафарова, Илона Станиславовна
Kanzafarova, Ilona S.
Citation: Матеріали четвертої міжнародної науково-практичної конференції для викладачів, аспірантів та молодих вчених: "Сучасні технології управління підприємством та можливості використання інформаційних систем: стан, проблеми, перспективи", 27-28 березня 2009 р.
Issue Date: 2009
Publisher: Букаєв В.В.
Keywords: інтелектуальна власность
цивільно-правова відповідальність
Series/Report no.: ;С. 61-62.
Abstract: Сучасний стан правової охорони об’єктів інтелектуальної власності відрізняється тим, що, з однієї сторони, підвищується рівень уваги майже всіх держав і світового співтовариства в цілому до проблем, пов’язаних із захистом прав правоволодільців, з іншої сторони, кількість правопорушень в зазначеній сфері постійно зростає. А це є свідченням низького рівня ефективності правових засобів, метою яких є, з однієї сторони, поновлення порушених прав суб’єктів права інтелектуальної власності, з іншої - здійснення штрафного (карального) впливу на правопорушників.
Description: Матеріали четвертої міжнародної науково-практичної конференції для викладачів, аспірантів та молодих вчених: "Сучасні технології управління підприємством та можливості використання інформаційних систем: стан, проблеми, перспективи", 27-28 березня 2009 р. / уклад.: С. Г. Васильєв ; ОНУ ім. І.І. Мечникова . – Одеса : Букаєв В.В., 2009.
URI: http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/5823
Appears in Collections:Статті та доповіді ЕПФ

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
61-62.pdf48.29 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.