Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/5728
Title: Види заподіяння шкоди правопорушнику при здійсненні службових владних повноважень
Authors: Орловський, Богдан Михайлович
Орловский, Богдан Михайлович
Orlovskyi, Bohdan M.
Citation: Право, держава та громадянське суспільство в умовах системних реформ на шляху до євроінтеграції: Матеріали міжнар. наук.-практ. конф.(Дніпропетровськ, 21-22 листоп. 2014 р.
Issue Date: 2014
Publisher: Дніпропетровський гуманітарний університет
Keywords: заподіяння шкоди
службові повноваження
Series/Report no.: ;С. 254-257.
Abstract: Здійснення службових владних повноважень як правомірний суспільно корисний вчинок, що виключає злочинність діяння характеризується заподіянням шкоди правопорушнику спеціально уповноваженою особою держави (працівником правоохоронного органу, військовослужбовцем) шляхом застосування заходів фізичного впливу, спеціальних засобів та вогнепальної зброї у процесі запобігання, припинення або захисту від здійснюваного правопорушником суспільно небезпечного посягання. Стаття 36 Кримінального кодексу України (далі — КК України) характеризує право приватної особи на необхідну оборону від суспільно небезпечних посягань, якою визнаються дії, вчинені з метою захисту охоронюваних законом прав та інтересів особи, яка захищається або іншої особи, а також суспільних інтересів та інтересів держави від суспільно небезпечного посягання шляхом заподіяння тому, хто посягає, шкоди, необхідної і достатньої в даній обстановці для негайного відвернення чи припинення посягання.
Description: Право, держава та громадянське суспільство в умовах системних реформ на шляху до євроінтеграції: Матеріали міжнародної науково-практичної конференції, м. Дніпропетровськ, 21-22 листопада 2014 р. - Дніпропетровськ : Дніпропет-ровський гуманітарний університет, 2014.
URI: http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/5728
Appears in Collections:Статті та доповіді ЕПФ

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
254-257.pdf58.47 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.