Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/5329
Назва: Становление речевых функций при аутизме в ходе нейропсихологической коррекции
Автори: Гусакова, Марина Петровна
Gusakova, Maryna P.
Гусакова, Марина Петрівна
Бібліографічний опис: Сучасні підходи та технології соціально-психологічної та корекційної роботи з різними віковими групами населення : збірник матеріалів міжнародної науково-практичної конференції, 20-22 червня 2014 року / гол. редкол.: Л. М. Дунаєва ; ОНУ ім. І.І. Мечникова, Ін-т інноваційної та післядипломної освіти [та ін.] . – Одеса : Одеський нац. ун-т, 2014.
Дата публікації: 2014
Видавництво: Одеський національний університет імені І. І. Мечникова
Ключові слова: сенсомоторная коррекция (СМК)
аутист
особенности речевого развития при аутизме
АВА-терапия
Серія/номер: ;С. 264-269.
Короткий огляд (реферат): Представлений аналіз розвитку мовних функцій у ході нейропсихологічної сенсомоторної корекції при аутизмі. У статті приведений порівняльний аналіз корекціних підходів до розвитку мовних функцій при аутизмі: ABA/VB -терапії і клінічного підходу О. Никольської. Перший підхід направлений на відтворення логіки нормативного мовного розвитку у аутістов. Другий підхід базується на розгляді мовного розвитку аутістов як спотвореного, з чого витікає необхідність побудови альтернативної логіки її розвитку. Становлення мовних функцій при спотвореному розвитку нами представлене як інвертоване: від смисл оутворюючої (афективної) функції через означающу до комунікативної. Показано, що клінічний підхід О. Никольської дає теоретичні підстави для такого розуміння динаміки становлення мовних функцій в ході сенсомоторної корекції при аутизмі.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/5329
Розташовується у зібраннях:Статті та доповіді ФПСР

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
264-269.pdf195.17 kBAdobe PDFЕскіз
Переглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.