DSpace О системе DSpace
україн русск eng
[Зарегистрироваться]
 

Repository at Odesa I.Mechnikov National University >
Інститут математики, економіки та механіки - ІМЕМ >
Статті та доповіді ІМЕМ >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/5021

Название: ДЕРЖАВНИЙ СЕКТОР ЕКОНОМІКИ: ОСОБЛИВОСТІ ЙОГО ДОСЛІДЖЕННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ
Авторы: Яковлєв, O.K.
Сафонов, О.В.
Ключевые слова: державний сектор економіки
ринкова економіка
Дата публикации: 2010
Издатель: Одеський національний університет імені І. І. Мечникова
Источник: "Стратегії розвитку постсоціалістичних країн в умовах європейської економічної інтеграції", міжнар. науково-практ. конф. (2010; Одеса)
Серия/номер: ;Ч. 1; С. 42-44.
Краткий осмотр (реферат): Державний сектор економіки є невід’ємною складовою сучасних ринкових систем у всіх країнах, але те, що він функціонує за іншими законами ніж приватний сектор, який керується суто ринковими законами, робить його особливим й відрізняє його від останнього. З тим, що держава повинна виконувати свою регулюючу функцію в ринковій економіці країн вже ніхто з економістів не заперечує, але й досі ведуться дискусії про глибину, масштаби, методи цього регулювання. Хоча й ті питання теж більш менш поступово вирішуються. В той же час питання про державний сектор економіки ще не знайшло достатнього висвітлення в економічній літературі. В цьому питанні ще багато лишилось білих плям. Однією з таких плям є проблема особливості аналізу функціонування держсектору у сучасних ринкових відносинах.
Описание: "Стратегії розвитку постсоціалістичних країн в умовах європейської економічної інтеграції", міжнар. науково-практ. конф. (2010; Одеса) Міжнародна науково-практ. конф., 23-24 квітня 2010 р. : збірник наукових праць / "Стратегії розвитку постсоціалістичних країн в умовах європейської економічної інтеграції", міжнар. науково-практ. конф. (2010; Одеса) ; за заг. ред.: С. О. Якубовський . – Одеса : ОНУ ім. І.І. Мечникова, 2010 .
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/5021
Располагается в коллекциях:Статті та доповіді ІМЕМ

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
42-44.pdf58,29 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть
View Statistics

Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.

 

п╞пҐпЄп╣п╨я│ я├п╦я┌п╦я─п╬п╡п╟пҐп╦я▐ DSpace Software Copyright © 2002-2005 MIT and Hewlett-Packard - Обратная связь