Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/4522
Title: Специфіка викладання та оцінювання знань студентів- культурологів зі сценічного мовлення
Authors: Наконечная, Оксана Васильевна
Наконечна, Оксана Василівна
Nakonechna, Oksana V.
Citation: Международная конференция "Наука постсоветском пространстве: история, перспективі и современность" (г. Донецк, 17 августа 2013)
Issue Date: 2013
Publisher: Знание
Keywords: сценічне мовлення
основи сценічного мовлення
культурологія
Series/Report no.: ;С. 114-117.
Abstract: мистецтва, особливого значення він набуває для спеціальностей, пов'язаних з театральним, кіно-, теле- та радіо-мистецтвом. В ОНУ імені І.І.Мечникова курс „Основи сценічного мовлення" є одною з фундаментальних професійно-орієнтованих дисциплін, що вивчається студентами напряму підготовки 7.020101 „Культурологія", і в той же час він складає частину з циклу курсів з історії і теорії культури. Це має важливе значення в системі загальної гуманітарної підготовки студентів-культурологів. Курс має на меті розвиток і удосконалення природних мовних і голосових можливостей студентів; виховання дикційної, інтонаційно-мелодійної й орфоепічної культури студентів; навчання процесу оволодіння авторським словом, його змістовною, діючою стильовою природою. Як бачимо, даний спецкурс в системі вищої школи є вельми своєрідним та специфічним.
Description: Наука на постсоветском пространстве: история, перспективы и современность: международная конференция. (г. Донецк, 17 августа 2013) Научно-информационный центр "Знание" - 122 стр.
URI: http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/4522
Appears in Collections:Статті та доповіді ФІФ

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
114-117.pdf65.65 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.