Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/4498
Назва: ЕФЕКТИВНІ НАПРЯМКИ ПРОФЕСІЙНОЇ РЕАЛІЗАЦІЇ ТА ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ВИПУСКНИКІВ ВИЩИХ ТА ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ
Автори: Валкова, Л. Й.
Бібліографічний опис: Міжнародна науково-практична конференція з питань методики викладання іноземної мови пам'яті професора В.Л. Скалкіна (7;2013;Одеса). Збірник наукових праць, 19-20 квітня, 2013р.
Дата публікації: 2013
Видавництво: Одеський національний університет імені І. І. Мечникова
Ключові слова: працевлаштування молоді
працевлаштування випускників
Серія/номер: ;С. 364-367.
Короткий огляд (реферат): Поряд з позитивними розвитком нашої держави входження до нової ступені цивілізації, науково-технічного та соціального прогресу, в останні роки ми спостерігаємо негативні тенденції певних сфер, що призводить до зменшення кількості робочих місць на ринку праці, невідповідність заробітних плат потребам особистості, тощо. Не дивлячись на тс, що Конституція України (ст.43) передбачає громадянину України «право на працю, яка включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується» в реалії сьогодні цс право реалізувати складно і особливо молодому спеціалісту. До вирішення цих питань долучаються цілий ряд урядових, громадських, недержавних організацій, але особливе місце у цьому процесі займають вищі та професійно — технічні навчальні заклади.
Опис: Міжнародна науково-практична конференція з питань методики викладання іноземної мови пам'яті професора В.Л. Скалкіна (7;2013;Одеса). Збірник наукових праць, 19-20 квітня, 2013р. / Міжнародна науково-практична конференція з питань методики викладання іноземної мови пам'яті професора В.Л. Скалкіна (7;2013;Одеса) ; ОНУ ім. І.І. Мечникова, Фак. РГФ ; відп. ред.: С. В. Плотницька . –Одеський нац. ун-т.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/4498
Розташовується у зібраннях:Статті та доповіді РГФ

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
364-367.pdf55.72 kBAdobe PDFЕскіз
Переглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.