Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/4494
Title: Залучення студентів до пізнання тендерних характеристик особистості методами психологічної самодіагностики
Authors: Цокур, Ольга Степанівна
Цокур, Ольга Степановна
Tsokur, Olha S.
Citation: Міжнародна науково-практична конференція з питань методики викладання іноземної мови пам'яті професора В.Л. Скалкіна (7;2013;Одеса). Збірник наукових праць, 19-20 квітня, 2013р.
Issue Date: 2013
Publisher: Одеський національний університет імені І. І. Мечникова
Keywords: інтеграція тендерного підходу
інноваційні перетворення
професійно-педагогічна підготовка студентів
Series/Report no.: ;С. 327-330.
Abstract: Інтеграція тендерного підходу в національну систему вищої педагогічної освіти на сучасному етапі є вкрай необхідною, оскільки тендерна збалансованість в українському суспільстві є одним із індикаторів його визнання як розвиненої держави, що стоїть перед європейським вибором. Тому вже зараз постає нагальна необхідність забезпечення тендерної рівності в нашому суспільстві, що вимагає нового світогляду, відповідно до якого стереотипне сприйняття жінок і чоловіків має бути замінене ідеєю розвитку їхнього особистісного потенціалу. Інтеграція тендерного підходу в сучасну вищу педагогічну освіту, як засвідчують провідні науковці-гендерологи (Т. Говорун, Т. Дороніна, О. Кікінежді, І. Кльоціна, В. Кравець та ін.), надасть реальну можливість майбутнім фахівцям сфери освітніх послуг через кваліфіковане розуміння його сутності з повагою ставитись як до рівноправного розкриття людиною свого особистісного потенціалу, так і до рівної можливості його реалізації незалежно від статі.
Description: Міжнародна науково-практична конференція з питань методики викладання іноземної мови пам'яті професора В.Л. Скалкіна (7;2013;Одеса). Збірник наукових праць, 19-20 квітня, 2013р. / Міжнародна науково-практична конференція з питань методики викладання іноземної мови пам'яті професора В.Л. Скалкіна (7;2013;Одеса) ; ОНУ ім. І.І. Мечникова, Фак. РГФ ; відп. ред.: С. В. Плотницька . –Одеський нац. ун-т.
URI: http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/4494
Appears in Collections:Статті та доповіді РГФ

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
327-330.pdf51.69 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.