Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/4202
Title: СИСТЕМАТИЗАЦІЯ ІНФОРМАЦІЇ ПІДПРИЄМСТВА ДЛЯ СТРАТЕГІЧНОГО ТА ОПЕРАТИВНОГО УПРАВЛІННЯ
Authors: Ширяєва, Людмила Володимирівна
Глущенко, Л. Д.
Citation: "Сучасні технології управління підприємством та можливості використання інформаційних систем: стан, проблеми, перспективи",наук.-практ.конф.для викладачів,аспірантів та молодих вчених,(8;2013;Одеса). Матеріали..., 29-30 березня, 2013р.
Issue Date: 2013
Publisher: Букаєв В.В.
Keywords: забезпечення достатньої інформаційної доступності
інформаційний потік
Series/Report no.: ;С. 264-267.
Abstract: Запропонована модель контрольних показників повинна коректуватисяпри зміні цілей контролінгу і системи показників поточних планів і бюджетів.Таким чином, оцінюючи зарубіжну практику і досвід перших українських підприємств, приступили до використання елементів контролінгу, можна з упевненістю стверджувати, що при порівняно невеликих витратах господарські організації отримують у своє розпорядження спеціалізовану, системно-організовану інформацію для оперативного і стратегічного управління. Цінність цієї інформації у тому, що всі розрахунки, засновані на її використанні,виходять з принципів обмеженості ресурсів, різноманітності виробничих і позавиробничих факторів, що впливають на кінцеві результати господарювання,з можливостей альтернативного вибору рішень з управління в умовах конкуренції та інших особливостей вільної ринкової економіки
Description: "Сучасні технології управління підприємством та можливості використання інформаційних систем: стан, проблеми, перспективи",наук.-практ.конф.для викладачів,аспірантів та молодих вчених,(8;2013;Одеса). Матеріали..., 29-30 березня, 2013р. / "Сучасні технології управління підприємством та можливості використання інформаційних систем: стан, проблеми, перспективи",наук.-практ.конф.для викладачів,аспірантів та молодих вчених,(8;2013;Одеса) ; упоряд.: С. Г. Васильєв ; ОНУ ім. І.І. Мечникова, ЕПФ . – Одеса.
URI: http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/4202
Appears in Collections:Статті та доповіді ЕПФ

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
С. 264-267.pdf42.34 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.