Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/4182
Title: ДОСВІД І ПРАКТИКА ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПРОДУКТИВНИХ СИЛ
Authors: Захарченко, Віталій Іванович
Бондаренко, О. В.
Citation: "Сучасні технології управління підприємством та можливості використання інформаційних систем: стан, проблеми, перспективи",наук.-практ.конф.для викладачів,аспірантів та молодих вчених,(8;2013;Одеса). Матеріали..., 29-30 березня, 2013р.
Issue Date: 2013
Publisher: Букаєв В.В.
Keywords: територіальний аспект
територіальні форми
кристалічна решітка
Series/Report no.: ;С. 95-97.
Abstract: В умовах фінансово-економічної кризи в Україні проблеми відпрацювання системи регіонального управління господарськими ком- плексами, чітке розмежування відповідальності та повноважень між центральними і регіональними властями набувають особливу значимість і актуальність. Сьогодні маємо убогий бюджет, заборгованості по пенсіях і зарплатах, недолік запасів палива у генеруючих енерго-компаній, неприпустимо високі рівні енергоємності виробництва і зносу устаткування і т.д. Все це в будь-який момент може спровокувати посилення соціальної напруженості як в окремих регіонах, так і в цілому по країні. У сформованій ситуації прагнення регіонів до більш активної участі в управлінні господарським комплексом територій цілком зрозуміло і природно. Неможливо вирішити весь той комплекс проблем, що накопичилися виключно за рахунок розширення повноважень регіонів і визначення джерел фінансування регіональних програм, але продовження курсу на жорстку централізацію соціально-економічної діяльності без сумніву приведе суспільство у глухий кут.
Description: "Сучасні технології управління підприємством та можливості використання інформаційних систем: стан, проблеми, перспективи",наук.-практ.конф.для викладачів,аспірантів та молодих вчених,(8;2013;Одеса). Матеріали..., 29-30 березня, 2013р. / "Сучасні технології управління підприємством та можливості використання інформаційних систем: стан, проблеми, перспективи",наук.-практ.конф.для викладачів,аспірантів та молодих вчених,(8;2013;Одеса) ; упоряд.: С. Г. Васильєв ; ОНУ ім. І.І. Мечникова, ЕПФ . – Одеса.
URI: http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/4182
Appears in Collections:Статті та доповіді ЕПФ

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
С. 95-97.pdf49.25 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.