Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/4097
Title: ОПТИЧНИЙ МОДУЛЯТОР-ПЕРЕМИКАЧ
Authors: Курмашев, Ш. Д.
Вікулін, І. М.
Citation: 3-я Міжнародна науково-технічна конференція. Сенсорна елетроніка і мікросистемні технології (СЕМСТ-3). Україна, Одеса, 2-6 червня 2008 р.
Issue Date: 2008
Publisher: Астропринт
Keywords: напівпровідниковий кристал
оптичний модулятор-перемикач
Series/Report no.: ;С. 253
Abstract: Досліджено модулятор-перемикач світлових пучків інфрачервоного діапазону спектру. Принцип дії модулятора засновано на поглинанні світла вільними носіями заряду (електрони та дірки) при проходжені світла через напівпровідниковий кристал. В свою чергу, кількість (концентрація) носіїв заряду залежить від струму, який протікає через напівпровідник. Якщо струм змінюється стрибкоподібно, то й концентрація носіїв заряду, а тому і інтенсивність світла змінюються за таким же самим законом. Таким чином, модулятор працює в режимі перемикача світла. Конструкція модулятора-перемикача являє собою напівпровідниковий кристал з p-n- переходом і омічним контактом. Поблизу p-n-переходу розташовано додатковий омічний контакт, який електрично зв’язано (зашунтовано) з р-n-переходом. Саме така електрична схема включення забезпечує електричне, а також оптичне і перемикання.
Description: 3-я Міжнародна науково-технічна конференція. Сенсорна елетроніка і мікросистемні технології (СЕМСТ-3). Україна, Одеса, 2-6 червня 2008 р.: Тези доповідей. - Одеса: Астропринт, 2008.- 400 с.
URI: http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/4097
Appears in Collections:Статті та доповіді ФМФІТ

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
253.pdf39.11 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.