Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/3914
Назва: Морфометричні показники фотосинтетичної поверхні рослин озимої м'якої пшениці (TRITICUM AESTIVUM L.) та пшениці спельти (T. SPELTA L.)
Інші назви: Morphometrical parameters of photosynthetic area of winter wheat plants
Автори: Підгірна, А. І.
Корновал, Н. А.
Ружицька, Ольга Миколаївна
Pidgirna, A. I.
Kornoval, N. A.
Ruzhytska, Olha M.
Ружицкая, Ольга Николаевна
Бібліографічний опис: Матеріли VI Міжнародної конференції молодих вчених "Біорізноманіття.Екологія.Адаптація. Еволюція.",присвячена 150-річчю від дня народження видатного ботаніка В. І. Липського (Одеса,13-17 травня 2013 р.)
Дата публікації: 2013
Видавництво: Печатный дом
Ключові слова: морфометричні показники
озима пшениця
Серія/номер: ;С. 140-141.
Короткий огляд (реферат): Дослідження з вивчення морфо-метричних ознак та різних аспектів функціонування рослин видів-співродичів сучасних сортів м'якої пшениці є малочисленими, особливо в незвичних для них ґрунтово-кліматичних умовах.
Опис: Збірка містить тези доповідей, в яких відображено сучасний стан та головні напрямки робіт молодих вчених в галузях ботаніки, зоології, гідробіології, фізіології рослин, фізіології людини та тварин,мікробіології та вірусології, екології,а також молекулярної біології, генетики, біохімії та екологічного менеджменту.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/3914
Розташовується у зібраннях:Статті та доповіді БФ

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
140-141.pdf143.28 kBAdobe PDFЕскіз
Переглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.