Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/3597
Title: Вплив міжнародної інтеграції на ефективність розвитку економіки України
Authors: Макєєва, Олена Анатоліївна
Citation: Збірник матералів науково-практичної конференції «Фірма та ринок в умовах інституціоналізації економічного розвитку». / 27-29 вересня 2012 р., Одеський національний університет імені І.І. Мечникова, м. Одеса. – 2012. –Ч. 2. – 86 с.
Issue Date: 2012
Publisher: Одеський національний університет імені І. І. Мечникова
Keywords: національна економіка
міжнародна інтеграція
ефективність
Series/Report no.: ;ч.2 С.7-9
Abstract: Національна економіка України все глибше інтегрується в світогосподарську систему. Вступ країни до СОТ є найістотнішим інтеграційним кроком останнім часом, яке зробило можливим початок переговорів по створенню зони вільної торгівлі між Україною і ЄС. Проте для економіки України велике значення мають інтеграційні зв'язки не тільки з ЄС, але і з країнами СНД. Ввезення окремих категорій товарів з держав СНД залишається домінуючим. Разом з тим, співпраця України з ЄС залишається пріоритетним напрямом зовнішньої політики. Зараз діалог між Україною і ЄС ведеться по таким ключовим напрямам: угода про асоціацію між Україною і ЄС (включаючи угоду про створення зони вільної торгівлі); лібералізація візового режиму між Україною і ЄС. Окремим важливим напрямом співпраці є енергетична сфера.
Description: Збірник матералів науково-практичної конференції «Фірма та ринок в умовах інституціоналізації економічного розвитку». / 27-29 вересня 2012 р., Одеський національний університет імені І.І. Мечникова, м. Одеса. – 2012. – частина 2. – 86 с.
URI: http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/3597
Appears in Collections:Статті та доповіді ЕПФ

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
7-9+.pdf979.21 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.