Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/33323
Title: Право довірчої власності як спосіб забезпечення зобов’язання за законодавством україни та окремих зарубіжних країн
Authors: Каравайченко, Н.В.
Citation: Збірник тез доповідей студентів, аспірантів та здобувачів – учасників 78-ї звітної конф. Одеського національного університету імені І. І. Мечникова. Секція економічних і правових наук (19–20 трав. 2022 р., м. Одеса) / ОНУ ім. І. І. Мечникова, ЕПФ; відп. ред. О. В. Побережець. – Одеса : Олді-Плюс, 2022.
Issue Date: 2022
metadata.dc.contributor.advisor: Федорко, Марина Сергіївна
Fedorko, Maryna S.
Федорко, Марина Сергеевна
Keywords: право довірчої власності
спосіб забезпечення зобов’язання
Законодавство України
Abstract: Прийнятий 20 вересня 2019 року Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання інвестиційної діяльності в України» запровадив інститут довірчої власності як спосіб забезпечення зобов’язання. Прийняття зазначеного закону зумовило внесення відповідних змін до Глави 49 Цивільного кодексу України (далі – ЦК України) в рамках якої було виокремлено параграф 8 з відповідною назвою «Довірча власність», який містить 13 статей, що розкривають основні положення щодо довірчої власності як способу забезпечення виконання зобов’язання. Зазначені законодавчі зміни вимагають проведення дослідження спірних питань які існують в рамках інституту довірчої власності як способу забезпечення зобов’язання та дослідження ефективності його практичного застосування з урахування зарубіжного досвіду. Зазначене свідчить про актуальність та вчасність дослідження довірчої власності як способу забезпечення зобов’язання.
URI: http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/33323
Appears in Collections:Статті та доповіді ЕПФ

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
71-76.pdf131.66 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.