Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/3079
Назва: Поняття і значення способу для кваліфікації злочину,передбаченого ст.348 КК (посягання на життя працівника правоохоронного органу,члена суспільного формування з охорони суспільного порядку і державного кордону або військовослужбовця)
Інші назви: Понятие и значение способа для квалификации преступления,предусмотренного ст.348 УК (посягательство на жизнь работника правоохранительного органа,члена общественного формирования по охране общественного порядка или военнослужащего)
Автори: Чайка, В. А.
Бібліографічний опис: Правова держава = Правовое государство = Сonstitutional State
Дата публікації: 2008
Видавництво: Одеський національний університет імені І. І. Мечникова
Ключові слова: об'єктивна сторона злочину
спосіб
злочин
насильство
склад злочину
объективная сторона
способ
преступление
насилие
состав преступления
Серія/номер: ;Вип. 10.
Короткий огляд (реферат): Досліджено проблему поняття і значення такої факультативної ознаки складу злочину як спосіб, а також його роль у процесі визначення і кваліфікації злочину. передбаченого cm. 348 КК України.
Итак, преступление, предусмотренное ст. 348 УК, может совершаться в подавляющем большинстве лишь путем активных действий, характерным признаком которых является опасный и разрушительный насильственный способ его совершения. Направляя действия па прекращение или изменение деятельности лиц, которые осуществляют правоохранительные функции или их близких родственников, виновное лицо совершает убийство или покушение на убийство потерпевшего.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/3079
Розташовується у зібраннях:Правова держава

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
2008_10.222-226pdf+.pdf923.26 kBAdobe PDFЕскіз
Переглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.