Мем як реакція аудиторії на висвітлення резонансних міжнародних подій (компаративний аналіз російськомовних та англомовних акаунтів у Твіттері)

Ескіз недоступний
Дата
2019
Науковий керівник
Укладач
Редактор
Назва журналу
Номер ISSN
Номер E-ISSN
Назва тому
Видавець
Одеський національний університет імені І. І. Мечникова
Анотація
Актуальність дослідження обумовлена перш за все збільшенням частки присутності інтернет-мемів у сфері медіа та збільшенням тієї ролі, яку вони відігрують у формуванні громадської думки. В умовах стрімкого розвитку технологій грань між інтеракцією та інтернет-комунікацією стає все менш значною – все частіше ми переносимо реальне спілкування у віртуальні повідомлення. Але існує феномен, який проникає з віртуального середовища в наше повсякденне життя, – це інтернет-меми. Спочатку їх тематична орієнтованість більшою мірою обмежувалася характерними повсякденними ситуаціями, але сьогодні такий формат стає реакцією на резонансні медіаподії та одночасно стає способом їх інтерпретації, фокусує увагу суспільства на важливих подіях і фактично вказує етичні та політичні орієнтири. Зі збільшенням популярності соціальних мереж меми стали присутні в рекламі, телебаченні, почали використовуватися в політичних цілях, тому однозначно можна констатувати, що меми в певній мірі беруть участь у формуванні ставлення користувачів соціальних мереж до різних подій
Опис
Ключові слова
061 журналістика, мем-культура, інтернет-мем, соціальні мережі, медіа простір, компаративний аналіз, поняття мем
Бібліографічний опис
Казанівський, О. І. Мем як реакція аудиторії на висвітлення резонансних міжнародних подій (компаративний аналіз російськомовних та англомовних акаунтів у Твіттері) = Mem as an audience response to the coverage of resonant international event (comparative analysis of Russian and English accounts on Twitter) : дипломна робота магістра / О. І. Казанівський; наук. кер. О. В. Скалацька; ОНУ ім. І. І. Мечникова, Ф-т журналістики, реклами та видавничої справи, Каф. нових медіа та медіадизайну. – Одеса, 2019. – 65 с.
DOI
ORCID:
УДК