Географія архітектурної спадщини України

Ескіз недоступний
Дата
2020
Науковий керівник
Укладач
Редактор
Назва журналу
ISSN
E-ISSN
Назва тому
Видавець
Одеський національний університет імені І. І. Мечникова
Анотація
Сучасне українське суспiльство, на початку ХХI ст. живе у часи великих змiн i можливостей, коли вiдбуваються тенденцiї перегляду своєї культурної спадщини, її чiткого аналiзу, вiдновленних втрачених та подальшому збереженню об’єктiв культурного надбання. За всю iсторiю iснування України, було багато чого втрачено, але багато чого український народ набув. Саме до цього набутого й вiдноситься i архiтектурна спадщина. За часи свого iснування, в Українi панувало багато рiзних правителiв та народiв, i кожен з них привнiс свiй неповторний та визначний архiтектурний внесок, яким українське суспiльство може нинi спостерiгати та пишатися. На сучасному етапi аналiз розповсюдження видатних пам`яток архiтектури на територiї України є дуже актуальним напрямком, як для географiї культурної спадщини України, так i для розвитку туризму не тiльки в Українi, але й в усьому свiтi, оскiльки туризму вiщають велике майбутнє i визначають його необмеженi можливостi у розвитку нацiональної економiки i формуваннi сучасного iмiджу країни.
Опис
Ключові слова
6.040104 географія, культурна спадщина, культурне надбання, пам'ятки архітектури, архітектурна спадщина України, географічні дослідження, об'єкти архітектурної спадщини
Бібліографічний опис
Бондаренко, С. Л. Географія архітектурної спадщини України = Geography of architectural heritage Ukraine : дипломна робота бакалавра / С. Л. Бондаренко; наук. кер. В. В. Яворська; ОНУ ім. І. І. Мечникова, Геолого-геогр. ф-т, Каф. екон. та соц. географії і туризму. – Одеса, 2020. – 77 с.
DOI
ORCID:
УДК