Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/29902
Назва: Курс лекцій з навчальної дисципліни «Вступ до спеціальності»
Автори: Гузь, Дар'я Олександрівна
Гузь, Дарья Александровна
Huz, Daria O.
Бібліографічний опис: Курс лекцій з навчальної дисципліни «Вступ до спеціальності» для студентів денної та заочної форм навчання спеціальності 071 «Облік і оподаткування» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти / Укладач: Д.О. Гузь. – Одеса: Одеський національний університет імені І.І. Мечникова, 2020. – 75 с.
Дата публікації: 2020
Видавництво: Одеський національний університет імені І. І. Мечникова
Ключові слова: історія розвитку бухгалтерського обліку
бухгалтерський облік в системі економічних відносин
організація облікового процесу на підприємстві
раціоналізація праці в обліковому процесі
історія розвитку та організація аудиту в Україні
організація бухгалтерського обліку в Україні
Короткий огляд (реферат): Навчальна дисципліна «Вступ до спеціальності» є обов’язковою для вивчення студентами першого курсу спеціальності «Облік і оподаткування». Навчальна дисципліна «Вступ до спеціальності» базується на знаннях, одержаних з інших дисциплін фундаментальної підготовки бакалавра і, в свою чергу, є основою для вивчення інших дисциплін фахової підготовки. Бухгалтерський облік є досить важливим інструментом управління діяльності підприємства. Облік забезпечує достовірною, об’єктивною, доречною та дохідливою інформацією про фінансовий стан і результати діяльності підприємства всіх користувачів: власників та керівників, акціонерів, інвесторів, органи державного управління тощо. Бухгалтерський облік дозволяє планувати, регулювати, аналізувати, контролювати та звітувати про фінансово- господарську діяльність. Система оподаткування є важливим елементом формування фінансових відносин між державою і суб’єктами господарювання та суттєвим фактором, що впливає на господарську діяльність підприємств. Обов’язковою умовою ефективної реалізації системи оподаткування на рівні суб’єкта господарської діяльності повинна бути інформаційна база, яка дозволяє обчислювати податкові зобов’язання та здійснювати контроль за повнотою та своєчасністю сплати податків як суб’єктом оподаткування так і державними контролюючими органами. Міждисциплінарні зв’язки: «Теорія бухгалтерського обліку», «Фінансовий облік», «Організація бухгалтерського обліку», «Податкова система», «Автоматизація бухгалтерського обліку», «Бухгалтерський облік за видами економічної діяльності» та ін.Метою навчальної дисципліни «Вступ до спеціальності» є формування у майбутніх спеціалістів за професійним спрямовуванням з обліку і оподаткування системних знань з концептуальних основ з обліку і оподаткування, системи вищої економічної освіти для забезпечення знайомства студентів з особливостями майбутньої професії. Основними завданнями вивчення дисципліни «Вступ до спеціальності» є: - ознайомлення студентів з обраним напрямом в галузі обліку і оподаткування; - формування сучасного економічного й обліково-аналітичного мислення та навичок для подальшого їх використання в опануванні сукупності навчальних дисциплін, що в кінцевому підсумку формують повноцінного фахівця в галузі обліку й оподаткуванні; - надання поняття про бухгалтерський облік, його місце і роль в системі економічних відносин; - опанування основних теоретичних положень бухгалтерського обліку та оподаткування; - ознайомлення з правами, обов’язками і відповідальністю посадових осіб, які здійснюють ведення обліку; - ознайомлення з основними вимогами до організації бухгалтерського та податкового обліку на підприємстві; - ознайомлення з історією виникнення податкової системи та основними періодами її розвитку; - розгляд видів податків та зборів, затверджених в Україні.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/29902
Розташовується у зібраннях:Підручники, навчальні посібники та інші науково- та навчально-методичні праці ЕПФ

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
3_Курс лекцій_Вступ до спеціальності 071_Гузь_2020.pdf436.31 kBAdobe PDFЕскіз
Переглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.