Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/29624
Title: Адміністративно-правове регулювання меж адміністративного розсуду в процесі прийняття управлінських рішень в системі публічного адміністрування
Authors: Білик, Павло Петрович
Билык, Павел Петрович
Bilyk, Pavlo P.
Citation: Матеріали 75-ї звіт. наук. конф. професорсько-викладацького складу і наук. працівників економіко-правового факультету ОНУ ім. І. І. Мечникова, (Одеса, 25–27 листоп. 2020 р.). – Одеса : Фенікс, 2020.
Issue Date: 2020
Keywords: державне управління
адміністративно-правове регулювання
публічне адміністрування
управлінське рішення
Abstract: Останніми роками, як і протягом тривалого часу до цього, ефективність та результативність здійснюваних з боку апарату державного управління заходів щодо забезпечення реалізації прав, свобод та законних інтересів людини в суспільних відносинах, на жаль, не є такими, яких бажає суспільство. Це, серед іншого, пов’язано з низькою якістю тих адміністративних актів (управлінських рішень), які приймаються щоденно працівниками апарату державного управління (публічного адміністрування). Поглиблює невідповідність рівня ефективності та результативності управлінських рішень вимогам суспільства та стану врегульованості суспільних відносин надане законодавством право посадовим особам апарату державного управління (публічних адміністрацій) діяти на виконання покладених на них функцій за так званим «адміністративним розсудом».
URI: http://dspace.onu.edu.ua:8080/handle/123456789/29624
Appears in Collections:Статті та доповіді ЕПФ

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
3-5.pdf480.16 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.